Mohu pomoci

Pomoc může nabídnout úplně každý. A nemusí být vždy jen finanční! Můžete nabídnout svůj čas poradenství, dovednosti i nadšení pro věc (přihláška do databáze dobrovolníků).
Přispět lze samozřejmě i finančním darem na účet 122101221/0600 na konkrétní účel nebo na konkrétní rodinu nebo na některou z aktivit nadace – Dobrotivý beránek nebo Vánoční beránek.

  • Individuální pomoc – Můžete přispět jednorázovým darem nebo nastavit částku v libovolné výši jako pravidelný finanční příspěvek.
  • Firemní – Vaše firma si může přímo nastavit i adresnou pomoc, vybrat si svého obdarovaného a zařídit pomoc pro konkrétního člověka zcela na míru.
  • Dárce uvádíme v seznamu dárců, ale máte možnost pomoci i anonymně.
CHCI POMOCI

finančně

Váš finanční nebo materiální dar pomůže rodičům a jejich dětem a usnadní jim složitou životní situaci. Libovolnou částku můžete převést na účet Nadačního fondu Gratia 122101221/0600. Pro pomoc ukrajinským rodinám přidejte variabilní symbol 383838.

Dárce (fyzická i právnická osoba) má nárok odečíst si poskytnutý dar z daňového základu (tzn. snížit základ daně o částku poskytnutého daru). Potvrzení o daru pro účely Vašeho daňového přiznání je samozřejmostí.

MOHU POMOCI

i jinak

Nemůžete si dovolit finanční pomoc, ale můžete pomoci jinak? Pojeďte s námi propagovat činnost nadačního fondu Gratia!

Hledáme dobrovolníky:

    • kteří pomohou na stánku s propagací činnosti Nadačního fondu během různých akcí (např. konference společnosti Všeobecný lékař, Katolická charismatická konference atd.)
      Bližší informace o akcích, na které se chystáme, obdržíte e-mailem po registraci do databáze dobrovolníků ZDE

Studenti sociálních oborů u nás mají příležitost splnit si povinnou praxi v neziskové organizaci, pro více informací pište na mail info@nadacnifondgratia.cz.

Pomohli jsme
0
rodinám
Celkem za
0

Naši dárci

Česká rodinná zdravotnická společnost, která provozuje skupinu ordinací praktických lékařů pro dospělé a pro děti a dorost, podpořila maminku Petru.

MUDr. Karolína Dobešová, praktická lékařka pro děti, dorost a dospělé

Výrobce a prodejce tabákových výrobků