Mohu pomoci

Pomoc může nabídnout úplně každý. A nemusí být vždy jen finanční! Můžete nabídnout svůj čas poradenství, dovednosti i nadšení pro věc (přihláška do databáze dobrovolníků).
Přispět lze samozřejmě i finančním darem na konkrétní účel nebo na konkrétní rodinu nebo na některou z aktivit nadace – Dobrotivý beránek nebo Vánoční beránek.

  • Individuální pomoc – Můžete přispět jednorázovým darem nebo nastavit částku v libovolné výši jako pravidelný finanční příspěvek.
  • Firemní – Vaše firma si může přímo nastavit i adresnou pomoc, vybrat si svého obdarovaného a zařídit pomoc pro konkrétního člověka zcela na míru.
  • Dárce uvádíme v seznamu dárců, ale máte možnost pomoci i anonymně.
Nadační fond Gratia - Mohu pomoci
CHCI POMOCI

finančně

Váš finanční nebo materiální dar pomůže rodičům a jejich dětem a usnadní jim složitou životní situaci. Libovolnou částku můžete převést na účet Nadačního fondu Gratia 122101221/0600. Pro pomoc ukrajinským rodinám přidejte variabilní symbol 383838.

Dárce (fyzická i právnická osoba) má nárok odečíst si poskytnutý dar z daňového základu (tzn. snížit základ daně o částku poskytnutého daru). Potvrzení o daru pro účely Vašeho daňového přiznání je samozřejmostí.

MOHU POMOCI

i jinak

Nemůžete si dovolit finanční pomoc, ale můžete pomoci jinak? Věnujte tedy svůj čas, schopnosti a dovednosti lidem, kteří potřebují pomoci.

Hledáme dobrovolníky:

  • z oblasti IT, on-line marketingu a podobných oborů,
  • lektory dětských aktivit, chůvy,
  • studenty pedagogických fakult, kteří jsou ochotni doučovat a věnovat se dětem z rodin, které si to nemohou dovolit,
  • studenty sociálních, ekonomických a právních oborů.

U nás máte příležitost splnit si povinnou praxi v neziskové organizaci a seznámit se tak s jejím chodem.

Pomohli jsme
0
rodinám
Celkem za
0

Naši dárci

Česká rodinná zdravotnická společnost, která provozuje skupinu ordinací praktických lékařů pro dospělé a pro děti a dorost, podpořila maminku Petru.

MUDr. Karolína Dobešová, praktická lékařka pro děti, dorost a dospělé

Výrobce a prodejce tabákových výrobků