Potřebuji pomoc

Ocitli jste se ze dne na den v životní situaci, která Vás dostala do existenčních problémů? Ztratili jste možnost řešit situaci bez cizí pomoci? Obraťte se na nás. Podáme Vám pomocnou ruku a až se za pár let otočíte zpět, uvidíte, co všechno jste dokázali.
Věříme, že my teď pomůžeme Vám a Vy pak jednou spolu s námi zase pomůžete ostatním.

Podporujeme

Rodiče studenty, kteří studují s malým dítětem, a také mladé studentky, které čekají dítě

Školu zvládnete i s dítětem! Mateřství a studium rozhodně nejsou dvě neslučitelné role!

Pomůžeme mladým rodičům (do 28 let), kteří prezenčně studují a zároveň se starají o malé dítě a stejně tak i studentkám, nastávajícím maminkám, které se dostaly do složité finanční nebo sociální situace a potýkají se s existenčními otázkami.
S námi se snadno a rychle zorientujete v možnostech, které Vám nabízí stát, škola a naše nadace. Vymyslíme s Vámi plán, jak zvládnout studium s dítětem. Ukážeme Vám, že to dokážete!

Rodiny s malými dětmi, které se náhle dostaly do krize

Nečekaná událost není konec světa. Všechno se dá řešit! Přijďte k nám a podívejte se na Vaši situaci novýma očima.

To, co se zpočátku jevilo jako krize, může být počátek Vašeho nového plnohodnotného života.
Až se za pár let otočíte zpět, uvidíte, co všechno jste dokázali.
Nabízíme poradenskou, finanční, materiální nebo jinou odbornou podporu rodičům, kterým zasáhla do života náhlá událost jako ztráta zaměstnání, úmrtí partnera, rozvod nebo krize v důsledku koronaviru.

ONLINE FORMULÁŘ

Potřebuji pomoc

Celý příběh

Maminka Helena

Helena, pracující jako asistentka pedagoga a toužící stát se kvalifikovaným pedagogem, se po rozpadu vztahu ocitla sama s dvěma dětmi; přestože neměla finance na školné, podpořili jsme ji a pomohli s potravinami.

Celý příběh

Tatínek Roman

Roman a jeho žena žili normálním rodinným životem s dcerou a synem, ale tragická událost zanechala Romana jako samotného otce. Nadační fond Gratia jim pomohl finančně s potravinami, psychoterapeutickými sezeními a později s rovnátky pro dceru.

Celý příběh

Maminka Michaela

Michaela a její manžel vychovávají osm dětí v křesťanské víře a snaží se pomáhat lidem kolem sebe; poté, co jejich rekonstruovaný dům vyhořel, což rodinu zasáhlo psychicky, jsme je podpořili potravinovými poukázkami a umožnili dětem účast na letních křesťanských táborech.

Celý příběh

Maminka Bára

Bára s narozením dcery musela změnit své dosavadní plány, podpořily jsme Báru i její holčičku na jejich nové životní cestě.